1. ທັງລົດບັນທຸກ ແລະ ລົດໃຫຍ່ສະຫຼັບກັນ;
2. ເບກແບບນິວເມຕິກ;
3. ຍົກດ້ວຍລົມສຳລັບການໂຫຼດລໍ້ຂະໜາດໃຫຍ່;
4. ການປັບທຽບດ້ວຍຕົນເອງ;
5. ຟັງຊັນການເພີ່ມປະສິດທິພາບທີ່ບໍ່ສົມດຸນ;
6. ການວັດແທກເປັນນິ້ວ ຫຼື ມິນລີແມັດ, ການອ່ານເປັນກຣາມ ຫຼື ອອນສ໌;
| ພະລັງງານມໍເຕີ | 0.55kw/0.8kw |
| ແຫຼ່ງຈ່າຍໄຟ | 220V/380V/415V, 50/60hz, 3ph |
| ເສັ້ນຜ່າສູນກາງຂອງຂອບ | 305-615 ມມ/12”-24” |
| ຄວາມກວ້າງຂອງຂອບ | 76-510 ມມ”/3”-20” |
| ນ້ຳໜັກລໍ້ສູງສຸດ | 200 ກິໂລກຣາມ |
| ເສັ້ນຜ່າສູນກາງລໍ້ສູງສຸດ | 50”/1270 ມມ |
| ຄວາມແມ່ນຍໍາໃນການດຸ່ນດ່ຽງ | ລົດ ±1g ລົດບັນທຸກ ±25g |
| ຄວາມໄວໃນການດຸ່ນດ່ຽງ | 210 ຮອບຕໍ່ນາທີ |
| ລະດັບສຽງລົບກວນ | <70dB |
| ນ້ຳໜັກ | 200 ກິໂລກຣາມ |
| ຂະໜາດກ່ອງ | 1250 * 1000 * 1250 ມມ |
| ສາມາດບັນຈຸໄດ້ 9 ໜ່ວຍໃນຕູ້ຄອນເທນເນີຂະໜາດ 20 ນິ້ວໜ່ວຍດຽວ | |
ຄວນມີການກະກຽມຫຍັງແດ່ກ່ອນທີ່ລໍ້ຈະມີຄວາມສົມດຸນແບບໄດນາມິກ?
1. ເຮັດຄວາມສະອາດ ແລະ ກວດສອບຢາງລົດ. ບໍ່ຄວນມີກ້ອນຫີນຢູ່ໃນໜ້າຢາງລົດ. ຖ້າມີ, ໃຫ້ເອົາອອກດ້ວຍໄຂຄວງ ຫຼື ເຄື່ອງມືອື່ນໆ. ບໍ່ຄວນມີການສະສົມຂອງຕະກອນຢູ່ເທິງດຸມລໍ້, ຖ້າມີ, ໃຫ້ເຊັດອອກດ້ວຍຜ້າໃຫ້ສະອາດ.
2. ກວດສອບຄວາມດັນລົມຢາງ. ຄວາມດັນລົມຢາງຄວນຈະຢູ່ໃນຄ່າມາດຕະຖານ. ຄ່າມາດຕະຖານຂອງຄວາມດັນລົມຢາງສາມາດພົບໄດ້ທີ່ກອບປະຕູຂອງບ່ອນນັ່ງຄົນຂັບ, ໂດຍປົກກະຕິແລ້ວແມ່ນ 2.5bar.
3. ຄວນຖອດບລັອກດຸ່ນດ່ຽງໄດນາມິກເດີມຢູ່ເທິງຢາງລົດອອກໝົດ.
ເຈົ້າໃຊ້ເຄື່ອງຊັ່ງນໍ້າໜັກລໍ້ຈັກເທື່ອ? ຖ້າມັນບໍ່ໄດ້ຮັບການແກ້ໄຂຫຼາຍກວ່າສາມເທື່ອ, ເຫດຜົນແມ່ນຫຍັງ?
ໂດຍທົ່ວໄປ, ທ່ານສາມາດແກ້ໄຂລໍ້ໄດ້ໜຶ່ງຫຼືສອງເທື່ອ. ໃນກໍລະນີທີ່ຫາຍາກ, ສາມາດແກ້ໄຂຢາງໄດ້ສາມເທື່ອ. ຖ້າຢາງຍັງບໍ່ທັນໄດ້ຮັບການສ້ອມແປງຫຼັງຈາກແລ່ນຢາງຫຼາຍກວ່າສາມເທື່ອ, ມັນອາດຈະເປັນໄປໄດ້ວ່າຢາງ ແລະ ດຸມລໍ້ບໍ່ໄດ້ປະກອບຢ່າງຖືກຕ້ອງ, ຫຼື ມີສິ່ງເຈືອປົນເຊັ່ນ: ນ້ຳຢາປະທັບຕາຢາງ ແລະ ວັດຖຸທີ່ຕົກລົງໃນຢາງ. ຈາກນັ້ນກວດສອບຊິ້ນສ່ວນເຫຼົ່ານີ້ ແລະ ລອງອີກຄັ້ງ.