1. ໂຄງສ້າງວາວຕີນລະອຽດສາມາດຖອດອອກໄດ້ທັງໝົດ, ປະຕິບັດງານໄດ້ຢ່າງໝັ້ນຄົງ ແລະ ໜ້າເຊື່ອຖື, ແລະ ບຳລຸງຮັກສາງ່າຍ;
2. ຫົວຕິດຕັ້ງ ແລະ ຄາງຈັບແມ່ນເຮັດດ້ວຍເຫຼັກໂລຫະປະສົມ;
3. ຄາງຈັບທີ່ສາມາດປັບໄດ້ (ທາງເລືອກ), ± 2” ສາມາດປັບໄດ້ຕາມຂະໜາດໜີບພື້ນຖານ.
| ພະລັງງານມໍເຕີ | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| ແຫຼ່ງຈ່າຍໄຟ | 110V/220V/240V/380V/415V |
| ເສັ້ນຜ່າສູນກາງລໍ້ສູງສຸດ | 38"/960 ມມ |
| ຄວາມກວ້າງຂອງລໍ້ສູງສຸດ | 11"/280 ມມ |
| ການໜີບພາຍນອກ | 10"-18" |
| ການໜີບພາຍໃນ | 12"-21" |
| ການສະໜອງອາກາດ | 8-10 ບາ |
| ຄວາມໄວໃນການໝຸນ | 6 ຮອບຕໍ່ນາທີ |
| ແຮງຕັດລູກປັດ | 2500 ກິໂລກຣາມ |
| ລະດັບສຽງລົບກວນ | <70dB |
| ນ້ຳໜັກ | 229 ກິໂລກຣາມ |
| ຂະໜາດກ່ອງ | 1100 * 950 * 950 ມມ |
| ສາມາດບັນຈຸໄດ້ 36 ໜ່ວຍໃນຕູ້ຄອນເທນເນີຂະໜາດ 20 ນິ້ວໜຶ່ງຕູ້ | |
ເຄື່ອງປ່ຽນຢາງລົດແບບກຶ່ງອັດຕະໂນມັດມີການອອກແບບທີ່ກະທັດຮັດ, ສະດວກ ແລະ ວ່ອງໄວໃນການໃຊ້ງານ, ແລະ ການເຮັດວຽກດ້ວຍໄຮໂດຼລິກຢ່າງຄົບຖ້ວນ. ຄວາມສູງໃນການເຮັດວຽກຄົງທີ່, ການເຄື່ອນໄຫວທີ່ສະດວກສະບາຍ, ການຍົກລໍ້ເພື່ອວາງລໍ້ທຸກປະເພດເທິງໂຕະໝຸນໄດ້ຢ່າງງ່າຍດາຍ.
ປະຢັດພື້ນທີ່: ບໍ່ມີສາຍໄຟຢູ່ດ້ານຫຼັງ ແລະ ມີຊັ້ນວາງເກັບມ້ຽນ, ຂະບວນການເຮັດວຽກໄວຂຶ້ນ: ມີຟັງຊັນຈື່ຄວາມສູງຂອງຫົວນົກ, ການແກ້ໄຂຢາງທີ່ສົມບູນແບບ ແລະ ໄວ: ການປັບໂຕະໜີບຂັບເຄື່ອນດ້ວຍໄຟຟ້າ ແລະ ລັອກກາງອັດສະລິຍະພ້ອມດ້ວຍການຈັບພິເສດ, ການເຮັດວຽກສູນຄວາມດັນ, ເຄື່ອງປັບຢາງລົມໝູນ, ຫົວນົກເຮັດດ້ວຍວັດສະດຸທີ່ທົນທານຕໍ່ຮອຍຂີດຂ່ວນ, ບໍ່ກໍ່ໃຫ້ເກີດຄວາມເສຍຫາຍຕໍ່ດຸມລໍ້ (ຜົນກະທົບຂອງຄວາມດັນສູນ).